Tascam DR-07X

Tascam DR-07X

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Tascam DR-07X

128 € s DPH

106,67 €

Výrobca: Tascam

Nový rad populárnych vreckových rekordérov DR-X series od značky Tascam prichádza s dramatickým vylepšením funkcií a rozšírenými schopnosťami, ktoré vám umožnia zaobstarať záznam aj v tých najnepriaznivejších podmienkach. Rekordéry sú ideálne pre hudobníkov, reportérov a novinárov, ktorí vyžadujú kompaktné rozmery a štúdiovú kvalitu zvukového záznamu. Po prvom zapnutí zariadenia si iste ihneď všimnete modrého podsvietenia displeja, ten oproti oranžovému podsvietenia z predchádzajúcej série disponuje skvelou viditeľnosti aj na priamom slnku.

Srdcom Tascam DR-07X sú dva smerové kondenzátorové mikrofóny v A / B alebo X / Y konfiguráciu s kardioidnou smerovou charakteristikou. Užívateľsky intuitívne ovládanie vám umožní rýchle nastavenie nahrávania zvukového záznamu. Všetko môžete kontrolovať na prehľadnom modrom podsvietenom displeji. Rekordér tiež disponuje vstupom Jack 3,5 mm pre externý mikrofón, slúchadlovým výstupom a vstavaným reproduktorom pre maximálnu kontrolu pri nahrávaní. Prepojenie s vašim PC dosiahnete cez microUSB výstup. Vreckový rekordér napájajú dve AA batérie s výdržou viac ako 17 hodín, alebo si môžete dokúpiť adaptér PS-P520 a napájať zariadenie priamo z elektrickej siete.

Záznam zachytíte v stereo kvalite 96 kHz / 24 bit vo formáte WAV alebo MP3 a následne ho uložíte na microSD kartu s pamäťou až 128 GB. Rekordér disponuje funkciou automatického orezania nízkych frekvencií (40/80/120 Hz), zrýchleného prehrávania, ekvalizérom alebo chromatickou ladičkou a ďalšími funkciami, ktoré nájdete vo viacjazyčnom menu. Nepriaznivé šumy a hluky potom odstránia automatické level módy (Limiter, Peak Reduction, Auto Level) alebo môžete využiť funkciu Level Align pre odstránenie hlasitostní niancí. Určite oceníte aj šesť reverb efektov pre Input / Output signál a možnosť nahrania dvoch nezávislých stop pomocou funkcie overdub, tá poteší predovšetkým muzikantov, ktorí si nahrávajú v jednej stope doporovod a potom do neho natočí svoje sólo. Nový Dictation Mode umožní voľné preskakovanie v zázname, čo výrazne urýchli jeho prepis do textovej podoby a režim Overwrite zase vystrihne časť záznamu a nahradí ho záznamom novým.

Rekordér je vhodný pre živé streamovanie, podcasting, nahrávanie predporodukcie alebo pre tvorcov video komentárov.

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info