Panel používateľa

Audient EVO 4

Audient EVO 4

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

AKCIA NAJPREDÁVANEJŠÍ SKLADOM

USB zvuková karta, 2 vstupy/2 výstupy, inteligentné intuitívne ovládánie, USB 2.0, 24bit / 96kHz

109 € s DPH

90,83 €

129 € s DPH Zľava 20 €

Výrobca: Audient

EVO 4 by AUDIENT

USB zvuková karta, 2vstupy/2výstupy, smart intuitívne ovládanie, USB 2.0, 24bit / 96kHz

Nová rada mobilných zvukových kariet EVO od britskej značky Audient zapĺňa medzeru na trhu lacných ale profesionálne vybavených zvukových kariet pre široké využitie. Prináša intuitívne užívateľské prostredie s funkciami jednoduchého ovládania aj elegantné estetické spracovanie - to všetko pri zachovaní štúdiovej zvukovej a technickej kvality, ako je u produktov Audient dlhodobo zvykom. Skvelé vybavenie, profesionálne technické parametre a jednoduchosť ovládania predurčujú karty pre zvukárov i hudobníkov na cestách, YouTuber, hráča; vhodné sú tiež pre podcasting, live steamování i štandardné počúvanie. Svojimi malými rozmermi a pevnou konštrukciou sa hodí ako veľmi kvalitné mobilné zariadenie na cesty alebo do exteriérov.
Zastavme sa u technických parametrov a vybavenia kariet série EVO. Novo vyvinuté mikrofónne predzosilňovače EVO s rozsahom citlivosti 58 dB, profesionálny A / D a D / A prevodníky s dynamickým rozsahom 113 dB, JFET DI - nástrojový vstup, výstupy pre reproduktory / linkové výstupy, slúchadlové výstupy, nízka latencia do 4 ms, pripojenie po USB 2.0, Smartgain - inteligentné nastavenie vstupnej citlivosti podľa úrovne signálu, Smart Touchpoints - prehľadné intuitívne ovládanie pomocou niekoľkých tlačidiel, multifunkčné enkóder a impozantná sada ďalších funkcií umožňujúce  jednoduché a rýchle použitie kariet série EVO. To všetko Vám umožní venovať sa len kreatívne tvorbe; na skvelom výsledku vašej práce sa to iste kladne prejaví.

EVO 4
je USB zvuková karta s dvomi univerzálnymi vstupmi XLR / TRS na konektoroch typu combo. Môžete pripojiť dynamické aj kondenzátorové mikrofóny. Pre druhý typ je potrebné použiť phantomové napájanie +48 V, ktoré sa odoberá z USB 2.0; nie je potrebné použiť externý adaptér. Na prednom paneli nájdeme aj vysokoimpedančný nástrojový vstup JFET DI s galvanickým oddelením. Pri zapojení TRS konektora do nástrojového vstupu sa deaktivuje XLR / TRS vstup 1. Pre monitorovanie signálu pomocou páru aktívnych monitorov slúžia dva linkové TRS výstupy L / R, ktorých úroveň je možné regulovať pomocou enkodéra. Linkové výstupy môžete použiť tiež na privedenie signálu k inému záznamovému zariadeniu. Slúchadlový výstup je zo softvérového hľadiska samostatným výstupom, pre ktorý je možné nastaviť nezávislý pomer signálov. Tak môžete vytvoriť iný mix nástrojov pre monitory aj slúchadlá. Ak vám stačia dva mikrofónové vstupy a jeden stereofónny aj slúchadlový, je Vaša voľba jasná - EVO 4.

Funkcie a pripojenia:

2x mikrofónny predzosilňovača EVO
profesionálne prevodníky
Smartgain - inteligentné nastavenie gainu podľa signálu
Smart Touchpoints - intuitívne ovládanie
nástrojový vstup JFET
výstup pre monitory
slúchadlový výstup
monitor Mix
funkcie Loopback
pripojenie k počítaču: USB 2.0

Technické parametre:

rozsah citlivosti vstupov: 58 dB
dynamický rozsah (ADC): 113 dB
dynamický rozsah (DAC): 113 dB
Mic Pre EIN: -127 dB
pripojenie k počítaču: USB 2.0
nízka latencia: 4 ms
vzorkovacia frekvencia / dynamika: 96 kHz / 24 bit
kompatibilný s USB-C
napájanie kondenzátorových mikrofónov: +48 V (cez USB)
rozmery (cm): 17,2 x 8,8 x 8,8 (Š x V x H)
hmotnnost: 0,6 kg

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info