Panel používateľa

Audient EVO 8

Audient EVO 8

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

AKCIA SKLADOM

USB zvuková karta, 4 vstupy/4 výstupy, smart intuitívne ovládánie, USB 2.0, 24bit / 96kHz

159 € s DPH

132,50 €

199 € s DPH Zľava 40 €

Výrobca: Audient

EVO 8 by Audient

USB zvuková karta, 4 vstupy /4 výstupy, smart intuitívne ovládanie, USB 2.0, 24bit / 96kHz

Nová rada mobilných zvukových kariet EVO od britskej značky Audient zapĺňa medzeru na trhu lacných ale profesionálne vybavených zvukových kariet pre široké využitie. Prináša intuitívne užívateľské prostredie s funkciami jednoduchého ovládania aj elegantné estetické spracovanie - to všetko pri zachovaní štúdiovej zvukovej a technickej kvality, ako je u produktov Audient dlhodobo zvykom. Skvelé vybavenie, profesionálne technické parametre a jednoduchosť ovládania predurčujú karty pre zvukárov i hudobníkov na cestách, YouTuber, hráča; vhodné sú tiež pre podcasting, live steamování i štandardné počúvanie. Svojimi malými rozmermi a pevnou konštrukciou sa hodí ako veľmi kvalitné mobilné zariadenie na cesty alebo do exteriérov.
Zastavme sa u technických parametrov a vybavenia kariet série EVO. Novo vyvinuté mikrofónne predzosilňovače EVO s rozsahom citlivosti 58 dB, profesionálny A / D a D / A prevodníky s dynamickým rozsahom 113 dB, JFET DI - nástrojový vstup, výstupy pre reproduktory / linkové výstupy, slúchadlové výstupy, nízka latencia do 4 ms, pripojenie po USB 2.0, Smartgain - inteligentné nastavenie vstupnej citlivosti podľa úrovne signálu, Smart Touchpoints - prehľadné intuitívne ovládanie pomocou niekoľkých tlačidiel, multifunkčné enkóder a impozantná sada ďalších funkcií umožňujúcai jednoduché a rýchle použitie kariet série EVO. To všetko Vám umožní venovať sa len kreatívne tvorbe; na skvelom výsledku vašej práce sa to iste kladne prejaví.

EVO 8
je vyšším modelom USB zvukových kariet značky Audient. Na zadnom paneli nájdeme štyri univerzálne vstupy XLR / TRS na konektoroch typu combo. Vďaka nim môžete pripojiť linkové aj mikrofónne zdroje signálu. Pre kondenzátorové mikrofóny je nutné phantomové napájanie +48 V, ktoré sa odoberá priamo z USB 2.0; nie je potrebné použiť externý adaptér. Na prednom paneli sa nachádza vysokoimpedančný nástrojový vstup JFET DI s galvanickým oddelením. Pri zapojení TRS konektora do nástrojového vstupu sa deaktivuje XLR / TRS vstup 1. Pre monitorovanie signálu pomocou aktívnych monitorov slúžia dve dvojice linkových TRS výstupov; úroveň každej dvojice výstupov je možné nezávisle regulovať pomocou enkodéra. Tak môžete pripojiť dva páry aktívnych monitorov pre precíznu štúdiovú prácu. Linkové výstupy môžete použiť aj pre privedenie signálu k vstupom iného zvukového zariadenia. Môžete tiež určiť jeden pár výstupov pre externé monitory a druhý pár využiť pre pripojenie EVO 8 k ďalšiemu zvukovému zariadeniu alebo sluchátkovému predzosilňovačmi. Pomery signálov vstupov a návrate z DAW je možné nastaviť pomocou softvérového mixu prístupného cez Smart tlačidlo na paneli úloh. Dva slúchadlové výstupy na prednom paneli sú zo softvérového hľadiska ďalšími samostatnými stereofónnymi výstupmi, pre ktoré je možné nastaviť nezávislý pomer signálov. Tak môžete vytvoriť iný mix nástrojov pre monitory aj slúchadlá. Vzhľadom k väčšiemu počtu nezávislých vstupov, monitorových / linkových aj slúchadlových výstupov máte tak pestrú škálu možností, ako zapojiť a využiť malého šikovného pomocníka - EVO 8.

Vlastnosti
4 x mikrofónne predzosilňovače EVO
Vysoko výkonné prevodníky
Smartgain
Inteligentné kontaktné body
Vstup nástroja JFET
2 x výstupy pre reproduktory
2 x výstupy pre slúchadlá
Mimoriadne nízka latencia
Monitor mix
Funkcia loopback
Napájanie zbernice USB 2.0
Bezplatný softvérový balík s doplnkami
technické údaje
Mic predzosilňovače
Citlivosť: 58 dB
Mic Pre EIN: -127dB
Skreslenie: menej ako 0,001 percenta
Crosstalk: Veľmi nízka
prevodníky
Dynamický rozsah ADC: 113 dB
Dynamický rozsah DAC: 113 dB
Windows Latency
32 vzoriek:
44,1 k: 5 ms
96 k: 4,1 ms
16 vzoriek:
44,1 k: 4,74 ms
96 k: 3,9 ms

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info