Panel používateľa

Antelope Audio Zen Q Synergy Core + Edge Solo AKCIA

Antelope Audio Zen Q Synergy Core + Edge Solo AKCIA

Darček zadarmo

Darček: Antelope Audio Edge Solo

Antelope Audio Edge Solo

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

NOVINKA AKCIA SKLADOM

14 x 10 zbernicou napájaný THUNDERBOLT 3 AUDIO INTERFACE S ONBOARD REAL-TIME EFEKTMI A ROZŠIRITEĽNÝMI I/O + modelingový mikrofón Antelope EDGE SOLO

899 € s DPH

749,17 €

999 € s DPH Zľava 100 €

Výrobca: Antelope Audio

PRIPRAVTE SI MIKROFÓN, DAW A FX
Vybavte sa novým zvukovým rozhraním Synergy Core a získajte celú vysnívanú štúdiovú zostavu. Vďaka priloženému modelingovému mikrofónu, plne licencovanému DAW, 15 prémiovým efektom a afx2daw máte k dispozícii všetky nástroje na okamžité zlepšenie svojich nahrávok a ich tvarovanie akýmkoľvek mysliteľným spôsobom.

AKO TO FUNGUJE

1. Zakúpte si zúčastnené rozhranie Synergy Core a nechajte si ho dodať spolu s modelovacím mikrofónom Edge Solo.

2. Po aktivácii rozhrania dostanete e-mail so sériovým číslom licencie programu Bitwig Studio. Licencia* zahŕňa 12 mesiacov bezplatných aktualizácií.

3. Po aktivácii rozhrania môžete priradiť bezplatný balík FX spolu s afx2daw z Antelope Launcher.

*Licencia je súčasťou špeciálnej ponuky a ako taká nemôže byť ďalej predávaná ako samostatná položka.

PODMIENKY A PRAVIDLÁ KAMPANE:

Ponuka platí len pre zákazníkov, ktorí si v období od 1. októbra 2021 do 30. januára 2022 zakúpia u autorizovaného predajcu nový Zen Go Synergy Core, Zen Q Synergy Core, Zen Tour Synergy Core, Discrete 4 Synergy Core, Discrete 8 Synergy Core & Orion Studio Synergy Core. Ponuka platí do vypredania zásob.

Zákazníci musia aktivovať svoje zvukové rozhranie do 15. februára 2022, aby mohli využiť ponuku. Všetky propagačné plnenia podliehajú schváleniu spoločnosťou Antelope Audio.

BUNDLE OBSAHUJE:

 • Edge Solo Mic
 • Bitwig Studio
 • The Big 15 Bundle
 • afx2daw

 

Antelope Audio Zen Q Synergy Core + modelingový mikrofón Antelope EDGE SOLO


14 x 10 zbernicou napájaný THUNDERBOLT 3 AUDIO INTERFACE S ONBOARD REAL-TIME EFEKTMI A ROZŠIRITEĽNÝMI I/O

Antelope Audio Zen Q Synergy Core je zvukové rozhranie špeciálne navrhnuté tak, aby prinieslo profesionálny štúdiový výkon do akejkoľvek stolovej zostavy. Kompaktná konštrukcia obsahuje špičkové AD/DA prevodníkové čipy, diskrétne ultra-lineárne mikrofónne predzosilňovače a 64-bitový systém taktovania AFC™ založený na legendárnych hlavných hodinách Antelope Audio. Vďaka rozsiahlym možnostiam vstupov/výstupov a rozsiahlej zbierke efektov Synergy Core predstavuje Zen Q širokú hranicu možností.

Funkcie Zen Q Synergy Core

 • Rozhranie Thunderbolt 3 s pokročilým zvukovým ovládačom na optimalizované streamovanie, prehrávanie a nahrávanie s nízkou latenciou
 • Profesionálny zvuk a stabilita vďaka vysoko účinným AD/DA prevodníkovým čipom a vlastnému 64-bitovému AFC™ (Acoustically Focused Clocking)
 • 2 diskrétne ultra-lineárne predzosilňovače navrhnuté s autentickými konzolovými obvodmi pre klasickú hrejivosť a zvukovú hĺbku s prepínateľnými režimami mic / Line IN / Hi-Z
 • 2 ďalšie analógové vstupy s prepínateľnými režimami Hi-Z/Line
 • Spracovanie v reálnom čase s nízkou latenciou 37 zahrnutých analógovo modelovaných efektov Synergy Core s viac ako 50 voliteľnými rozšíreniami
 • Flexibilné pripojenie I/O s 8 ďalšími vstupmi cez ADAT a stereo I/O cez S/PDIF

Bezkonkurenčný zvuk
Zen Q Synergy Core spája technológiu novej generácie s tradičnými obvodmi konzolovej triedy. Charakteristická kvalita zvuku Antelope Audio pochádza z profesionálnej AD/DA konverzie, diskrétnych ultra-lineárnych predzosilňovačov a 64-bitového AFC™ taktovania. Vďaka rovnakým základným technológiám, ktoré poháňajú špičkové rozhrania ako Orion Studio a Galaxy 64 Synergy Core, môžu domáci inžinieri a umelci pozdvihnúť svoju produkciu na novú úroveň bez toho, aby museli vstať od stola.

Efekty Synergy Core na podporu kreativity
Rozhranie je vybavené 37 efektmi s analógovým modelovaním, ktoré napodobňujú štúdio vybavené najvzácnejším analógovým vybavením. Platforma Synergy Core poskytuje pohlcujúce ovládanie ikonických ekvalizérov, dynamických procesorov, gitarových zosilňovačov, reverbu a ďalších. Okrem toho je prostredníctvom softvérového obchodu Antelope Audio k dispozícii viac ako 50 voliteľných rozšírení.

Rozmanité vstupy/výstupy s možnosťou rastu
Zen Q je vybavený 2 Combo XLR konektormi s prepínateľnými režimami na prepínanie medzi Discrete predzosilňovačmi konzolovej úrovne, linkovou úrovňou alebo Hi-Z. Predný panel obsahuje 2 prepínateľné vstupy LINE/HI-Z pre väčšiu flexibilitu. Na monitorovanie máte k dispozícii stereo monitorový výstup a samostatný pár linkových výstupov na pripojenie ďalšej sady štúdiových monitorov alebo externého externého zariadenia. Zatiaľ čo oba výstupy sú podporované D/A prevodníkom masteringovej triedy, pre dvojicu nezávislých slúchadlových výstupov je k dispozícii samostatný D/A prevodník. V prípade potreby rozšírenia sa jednoduchá stolová zostava môže ľahko premeniť na viackanálovú konfiguráciu prostredníctvom digitálnych vstupov/výstupov SPDIF alebo ADAT IN.

Rýchly a efektívny pracovný postup
Využite výhody rozhrania Thunderbolt 3 s optimalizovaným zvukovým ovládačom na prehrávanie, streamovanie a nahrávanie s nízkou latenciou. V spojení s integrovaným softvérom získate bezproblémovú kontrolu nad základnými parametrami: smerovaním signálu, efektmi, submixami a úrovňami monitorovania. Aplikujte efekty jadra Synergy bez nadmerného zaťaženia systému. Všetky tieto prvky sú spoločne neoddeliteľnou súčasťou zlepšenia vášho pracovného postupu v každom ohľade.
Váš nový spoločník na pracovnom stole
Všestrannosť je jednou z najväčších vlastností Zen Q, vďaka čomu je ideálnym stredobodom každej stolovej zostavy - doma alebo v štúdiu. Zen Q ponúka výrobcom vynikajúci pracovný postup v malom formáte. Je vhodný aj na nahrávanie na mieste, pre cestujúcich hudobníkov alebo producentov, ktorí uprednostňujú mobilitu. Zen Q je kompletne napájaný zo zbernice, takže na produkciu vášho ďalšieho veľkého projektu nie je potrebný napájací zdroj.

Poznámka: Kábel Thunderbolt nie je súčasťou balenia.

 

Konverzia a taktovanie

- Najlepšia AD/DA konverzia v triede s rezervou až 127 dB;

- Nahrávanie, mixovanie a prehrávanie s frekvenciou až 24 bitov/192 kHz;

- Vlastná 64-bitová technológia AFC™ (Acoustically Focused Clocking) a algoritmus Jitter Management, ktoré poskytujú väčšiu šírku zvuku, separáciu a detaily.

Pripojenie

- 2 × diskrétne ultra-lineárne predzosilňovače so ziskom 65 dB na nahrávanie v štúdiovej kvalite. Oba fungujú ako mikrofónne/linkové/ Hi-Z vstupy na kombinovaných konektoroch XLR a dodávajú 48 V fantómové napájanie;

-2 × Hi-Z/linkové nástrojové vstupy cez TRS;

-2 × linkové výstupy s jednosmerným prúdom cez TRS;

-port Thunderbolt™ 3 prenášajúci až 16 vstupných a 16 výstupných kanálov v ľubovoľnom populárnom DAW s vlastnými ovládačmi pre macOS a Windows;

-Digitálne rozšíriteľný cez ADAT IN , s 8 dostupnými kanálmi;

-Digitálne rozšíriteľný cez S/PDIF I/O, s dostupnými 2 kanálmi;

-1 × Stereo monitorovací výstup cez TRS;

-2 × Stereo výstupy pre slúchadlá so samostatným ovládaním hlasitosti.

Funkcie na zlepšenie pracovných postupov

- Rozhranie napájané zo zbernice - napájané prostredníctvom pripojenia Thunderbolt™ bez potreby vyhradeného zdroja napájania;

-priame monitorovanie pomocou efektov jadra Synergy, spracovaných v reálnom čase s nepostrehnuteľným oneskorením;

-zjednodušené smerovanie vstupov/výstupov s vopred nakonfigurovanými nastaveniami, ktoré umožňujú okamžité nahrávanie a prehrávanie;

-Predný panel s ľahko dostupnými ovládacími prvkami vstupných a výstupných úrovní a ďalšími nastaveniami;

-Vlastné predvoľby so smerovaním signálu, nastavením úrovne, mixážnym pultom a nastaveniami efektov;

-Prispôsobiteľné monitorovacie mixy s nastaviteľnou hlasitosťou, panorámou a reverbom.

Spracovanie efektov v reálnom čase

- Kolekcia 37 efektov Synergy Core modelovaných podľa klasických a vzácnych analógových externých zariadení;

- Vlastná vstavaná platforma Synergy Core poháňaná 2 × DSP a 1 × FPGA čipmi na spracovanie efektov v reálnom čase s nepostrehnuteľným oneskorením;

-Modeling Engine umožňujúci spárovanie s radom mikrofónov Edge pre použitie vintage mikrofónových emulácií v reálnom čase.

Obsah balenia

- Jadro Zen Q Synergy

- Záručný list

- Leták Začíname

*Poznámka: kábel Thunderbolt nie je súčasťou balenia.

 

ANTELOPE AUDIO EDGE SOLO
Kondenzátorový mikrofón vhodný pre spev, nástroje i orchestrálne použitie, 20 Hz - 20 kHz, veľkosť membrány 1.36 ", charakteristika kardioidná, guľová, osmičková, útlm, Low Cut, 50 Ohm, citlivosť 18 mV / Pa, pavúk, kufrík, 0.56 kg

Edge Solo je základným modelom novej rady velkomembránových modelingových mikrofónov od Antelope Audio. Je vyvinutý pre modeling mikrofónov v reálnom čase. Emulácia 18 legendárnych mikrofónov v kombinácii s FPGA vintage kompresory a ekvalizéry je ďalším významným krokom, ktorý Vás posunie k profesionálnym výsledkom za zlomkovú cenu.

Edge je vybavený veľkomembránový jednostrannú kapsúl zabezpečujúca dynamický prirodzený zvuk, ktorý charakterizuje expresivita a charakter legendárnych klasických mikrofónov . Plne oddelená elektronika a ručne vybrané kapsule sú umiestnené v starostlivo navrhnutom a vyrobenom tele pre optimalizáciu zvuku a nízku rezonanciu.

Plugin pre postprodukčné modeling je chránený pomocou Ilok. Ten nie je súčasťou balenia a musí byť zakúpený samostatne.

Parametre:

 • typ: kondenzátorový
 • membrána: 34mm (jednostranná kapsule, pozlátená, 6 mikrometrov vrstva)
 • frekvenčný rozsah: 20Hz - 20kHz
 • smerová charakteristika: kardioidná
 • citlivosť: -35dB | 18mV / Pa (-1 to + 3dB)
 • akustický tlak: 116 dB
 • odstup šumu: -75dB
 • napájanie: 48V DC Phantom Power
 • impedancia: 50 Ω (1kHz)
 • farba: čierny mat
 • váha: 0,56kg
 • rozmery (cm): 13,4 (dĺžka) x 5,2 (priemer)
 • konektor: 3-pin XLR samec
 • protiotrasový držiak

 

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info